Przez kilka dni w przedszkolu panowała atmosfera zniecierpliwienia i ciekawości, co było zauważalne na każdym kroku. Dzieci nie mogły doczekać się aby poznać tradycje związane z „andrzejkami''. Gdy nadszedł ten dzień dzieci z grupy „Pszczółek” i „Zajączków" spotkały się aby poprzez wspólne wróżby poznać swoja przyszłość. Na początku aby wróżby się spełniły wszystkie dzieci rzucały grosik do wody, następnie były wróżby z zaczarowaną butelką, która wskazywała kim będą w przyszłości, numerologia z kostką do gry, wróżby z kolorami i literkami. Było przy tym wiele śmiechu i radosnej zabawy. Wróżby przeplatane były tańcami i pląsami przy muzyce oraz zabawa z chustą animacyjną i balonikami. Wszyscy bawili się doskonale. W podziękowaniu za wspaniałą wspólną zabawę dzieci otrzymały słodkie upominki.

Nauczycielki grup:
Grażyna Pelczarska